header image
AKTUALNOŚCI arrow KIERUNKI KSZTAŁCENIA
Kierunki kształcenia Drukuj
sobota, 05 października 2019

I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Grunwaldu

  1. IA - wychowawca mgr Marta Puławska
    1. nachylenie:
      1. politechniczne
  2. IB - wychowawca mgr Anna Koszyk
    1. nachylenie:
      1. przyrodniczo-medyczne
  3. IIA - wychowawca mgr Emili kołecka - Duda
    1. nachylenie:
      1. politechniczne
      2. lingwistyczno-dziennikarskie
  4. IIB - wychowawca mgr Tomasz Rozenbajgier
    1. nachylenie:
      1. przyrodniczo-medyczne
      2. mundurowo-sportowe
  5. IIC - wychowawca mgr Dorota Ćwik
    1. nachylenie:
      1. politechniczne
      2. lingwistyczno-dziennikarskie
  6. IID - wychowawca mgr AnnaMarek-Cytrycka Anna
    1. nachylenie:
      1. przyrodniczo-medyczne
  7. IIE - wychowawca mgr Magdalena Bała
    1. nachylenie:
      1. mundurowo-sportowe
  8. IIIA - wychowawca mgr Joanna Majewska
    1. nachylenie:
      1. politechniczne
      2. przyrodniczo-medyczne
  9. IIIB - wychowawca mgr Monika Kozakiewicz
    1. nachylenie:
      1. lingwistyczno-dziennikarskie
      2. Mundurowo-sportowe

Technikum mr 1

  1. I TA - wychowawca mgr Elżbieta Czerska
    1. zawód:
      1. technik hotelarstwa
  2. I TB - wychowawca mgr Jolanta Sokołowska
    1. zawód:
      1. technik logistyk
      2. technik reklamy
  3. II TA H+R - wychowawca mgr Beata Pierlejewska
    1. zawód
      1. technik hotelarstwa
      2. technik reklamy
  4. II TB L - wychowawca mgr Agnieszka Wojczys
    1. zawód:
      1. technik logistyk
  5. II TC H +L - wychowawca Anna Chwaszcz
    1. zawód:
      1. technik hotelarstwa
      2. technik logistyk
  6. II TD R - wychowawca mgr Dorota Dragan
    1. zawód:
      1. Technik reklamy
  7. III L+TR - wychowawca mgr Tuniewicz Tomasz
    1. zawód:
      1. technik logistyk
      2. technik reklamy
      3. technik hotelarstwa
  8. IV H - wychowawca mgr Grażyna Sadowska
    1. zawód:
      1. technik hotelarstwa
  9. IVL - wychowawca mgr Oksana Mazuryk
    1. zawód:
      1. technik logistyk

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1

  1. I A - wychowawca mgr Stefan Wasiuk
    1. zawód:
      1. Odział wielozawodowy
  2. II A PG - wychowawca mgr Mariusz Ficak
    1. zawód
      1. odział wielozawodowa
  3. II B PP - wychowawca mgr Marzena Konupek
    1. zawód:
      1. odział wielozawodowa
  4. III A - wychowawca Tadeusz Gębarowski
    1. zawód:
      1. odział wielozawodowa
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
20 Września 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Dionizy, Eustachy,
Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina,
Irena, Oleg, Ostap,
Sozant
Do końca roku zostało 103 dni.